O nas

Firma Nbit Sp.z o. o. powstała w 2004 w  Piekarach Śląskich i jest realizacją marzeń i ambicji dwóch osób: Jarosława Jenczmionki i Ireneusza Popendy.

Rozpoczęliśmy działalność w małej siedzibie, w gronie kilku   współpracowników.  Rzetelność i ciężka praca opierająca się na sprzedaży i wdrożeniach oprogramowania , przyniosła oczekiwany i zasłużony sukces .

Wkrótce firma wkroczyła mocno na rynek sprzętowych zabezpieczeń sieci komputerowych. Energiczny rozwój infrastruktury handlowej  i logistycznej  firmy spowodował zwiększenie ekipy do  kilkudziesięciu osób oraz  zmianę siedziby głównej i  powstanie w 2006 roku oddziału w Giżycku. 

Jesteśmy znaczącym Partnerem takich znamienitych firm jak : ITD24,F-Secure ,Cyberoam ,Fortinet ,Xopero,Eset .Sophos, Kaspersky, Dell, Asus, HP, Fujitsu, Lenovo, Brother, Symantec

Nbit Sp. z o.o. działa nie tylko w zakresie sprzedaży , ale również dba dla swoich parterów organizując szkolenia stacjonarne i wyjazdowe , przez profesjonalny i certyfikowany zespół.

Jesteśmy firmą ukierunkowaną nie tylko na rozwój i zysk. Działamy również w obszarze społecznym  i charytatywnym.

Od 5 lat jesteśmy organizatorem Turnieju Za jeden Uśmiech na rzecz Dzieci z Domu Dziecka Nr 2 w Gliwicach. 

Wspieramy działalność Fundacji DKMS , organizując co roku Dzień Dawcy Szpiku, na rzecz osób chorujących na białaczkę 

Jesteśmy ambasadorem kulturalnego projektu funkcjonującego w Gliwicach "Chillout Business Meeting", promującego kulturę oraz integrującego środowisko biznesu. 

Szczycimy się drużyną Nbit Gliwice  walczącą o wyniki Futsal Ekstraklasy z dobrym rezultatem. Prowadzimy również grupy U10, U16 i U20 , promując sport wśród dzieci i młodzieży.

Jesteśmy profesjonalistami na każdej płaszczyźnie. Mamy pasję i ambicję, o czym warto przekonać się osobiście !