COMODO - skuteczne rozwiązanie antywirusowe dla Firm

Comodo  GWARANTUJE wypłatę odszkodowania w przypadku uszkodzenia systemu operacyjnego nawet do 5000 $.


COMODO Endpoint Security (CES)

Jest to antywirus Comodo zapewniający 5 poziomową ochronę stacji. Między innymi moduł Comodo Firewall , Defence+, HIPS,  Auto Sandbox. Sandbox automatycznie uruchamia nieznane aplikacje w odizolowanym bezpiecznym środowisku, Deny Protection wykorzystuje stworzoną przez Comodo białą listą aplikacji podczas gdy zintegrowana analiza zachowań w chmurze pozwala określić ich wiarygodność.


COMODO Endpoint Security Manager (CESM)

Endpoint Security Manager jest to konsola pozwalająca firmom zdalnie zarządzać stacjami w sieci firmowej. Do obsługi konsoli administracyjnej używamy przeglądarki internetowej. W konsoli zobaczymy np. informacje o systemie, zainstalowane aplikacjie, procesy systemowe, logi, aktualne obciążenie CPU czy pamięć i inne. CESM zawiera też zdalny pulpit dzięki któremu można połączyć się w sesji zdalnej z klientem końcowym i dokonać potrzebnych prac.


Endpoint Security Manager Agent (ESM)

ESM jest aplikacją domyślnie instalowaną razem z oprogramowaniem COMODO Endpoint Security. Dozwolona jest również instalacja samego agenta np. na stacjach z systemem linux.
Oprogramowanie ESM Agent odpowiada za komunikację COMODO Endpoint Security z COMODO Endpoint Security Manager a więc, zarządza zainstalowanym oprogramowaniem antywirusowym na stacji roboczej, urządzeniu mobilnym.

 

Comodo Endpoint Security Manager - instalacja.pdf

Wygenerowanie klucza testowego.pdf

Przekierowanie-portów-comodo.pdf

Konfiguracja.pdf

Funkcjonalność COMODO Endpoint Security i CESM.pdf

Comodo ulotka produktowa.pdf

Zasady licencjonowania.pdf


Więcej szczegółów można znaleźć na stronach : www.comodo-polska.pl  oraz http://wiki.comodo-polska.pl/


Serdecznie zapraszamy