Kontakt

Adres centrali w Chorzowie

ul. Metalowców 13a
41-500 Chorzów
tel: (032) 768-17-60
fax. (032) 768-17-62
e-mail: biuro@nbit.pl 


 

Współpracownicy centrali w Chorzowie


Zarząd

Jarosław_Jenczmionka.jpg

Jarosław Jenczmionka
Prezes Zarządu
e-mail: jaroslaw.jenczmionka@nbit.pl
tel: 32/768-17-60, wew. 501
kom. 509188363

Ireneusz_Popenda.jpg

Ireneusz Popenda
Wiceprezes Zarządu
e-mail: ireneusz.popenda@nbit.pl
tel: 32/768-17-60, wew. 502
kom. 502874518

Sebastian_Holwek.jpg

Sebastian Holwek
Dyrektor Handlowy
e-mail: sebastian.holwek@nbit.pl
tel. 32/768-17-60, wew. 101
kom. 510019033

Ewa_Bernadiuk.jpg

Ewa Bernadiuk
Członek Zarządu ds. Administracyjno-Finansowych
e-mail: ewa.bernadiuk@nbit.pl
tel: 32/768-17-60, wew. 401
kom. 510019074

Dział logistyki

02.jpg

Marlena Wasil
e-mail: marlena.wasil@nbit.pl
tel. 32/768-17-60, wew. 103
kom. 510 019 039

Joanna_Rozwoda.jpg

Joanna Rozwoda
e-mail: joanna.rozwoda@nbit.pl
tel. 32/768-17-60, wew. 103
kom. 510 019 032

Dział handlowy

Michal_Drozdz.jpg

Michał Dróżdż
e-mail: michal.drozdz@nbit.pl
tel. 32/768-17-60, wew. 104
kom. 510019036

Tomasz_Stachyra.jpg

Tomasz Stachyra
e-mail: tomasz.stachyra@nbit.pl
tel. 32/768-17-60, wew. 102
kom. 510019034

Jarosław_Chometowski.jpg

Jarosław Chomętowski
e-mail: jaroslaw.chometowski@nbit.pl
tel. 32/768-17-60, wew. 110
kom. 510019042

Marek_Chojnacki.jpg

Marek Chojnacki
e-mail: marek.chojnacki@nbit.pl
tel. 32/768-17-60, wew. 109
kom. 510019041

Mateusz_Szpara.jpg

Mateusz Szpara
e-mail: mateusz.szpara@nbit.pl
tel. 32/768-17-60, wew. 105
kom. 510019043

Kamil _Ambroziak.jpg

Kamil Ambroziak
e-mail: kamil.ambroziak@nbit.pl
tel. 32/768-17-60, wew. 158
kom. 510019071

Mateusz Jenczmionka.jpg

Mateusz Jenczmionka
e-mail: mateusz.jenczmionka@nbit.pl
tel. 32 768 17 60, wew. 303
kom. 510019046

Mateusz_Stopka.jpg

Mateusz Stopka
e-mail: mateusz.stopka@nbit.pl
tel. 32/768-17-60, wew. 302
kom. 510019045

Dział szkoleń

Roman_Banczyk.jpg

Roman Bańczyk
e-mail: roman.banczyk@nbit.pl
tel: 32/768-17-60, wew. 125
kom. 510019035

Dział zamówień publicznych

Wioleta_Pajak.jpg

Wioleta Pająk-Białczak
e-mail: wioleta.bialczak@nbit.pl
tel: 32/768-17-60, wew. 304
kom. 510019047

Dział techniczny

Jacek_Baron.jpg

Jacek Baron
Kierownik działu IT
e-mail: jacek.baron@nbit.pl
tel: 32/768-17-60

Patryk_Kurzok.jpg

Patryk Kurzok
Specjalista d/s IT
e-mail: patryk.kurzok@nbit.pl
tel: 32/768-17-60

Adres oddziału w Giżycku

11-500 Giżycko,
ul. Okrężna 26 (Wilkasy)
fax. (032) 768-17-62
e-mail: biuro@nbit.pl
tel: (032) 768-17-60

Współpracownicy oddziału w Giżycku


 
 

Dział handlowy

Marta Szypiłło Dział Handlowy.jpg

Marta Szypiłło
e-mail: marta.szypillo@nbit.pl
tel: 32 768 17 60
wew. 153
kom. 510019050

Marta Wołoszyn Dział Handlowy.jpg

Marta Wołoszyn
e-mail: marta.woloszyn@nbit.pl
tel. 32 768 17 60
wew. 156
kom. 510 019 053

IMG_20160511_094759.jpg

Mateusz Wołonsewicz
e-mail: mateusz.wolonsewicz@nbit.pl
tel. 32 768 17 60
kom. 510 019 070

Justyna Chybś Dział Handlowy.jpg

Justyna Chybś
e-mail: justyna.chybs@nbit.pl
tel. 32 768 17 60
wew. 157
kom. 510 019 054
 
 
 
 
 

Dział techniczny

212.jpg

Szymon Choruży
e-mail: szymon.choruzy@nbit.pl
kom.

Nbit Sp. z o.o. 

ul. Metalowców 13A
41-500 Chorzów
NIP: 498-018-75-63
REGON: 278300436
Konto bankowe: Bank Śląski ING 34 1050 1298 1000 0023 1677 4492